A House with Thai Resort Vibes

הפרויקט: בית פרטי ברעננה
שטח: 270 מ"ר בנוי על מגרש של 380 מ"ר
הדיירים: זוג + 4

בני הזוג חובבי נסיעות ואסתטיקה, רכשו ושיפצו מספר בתים ודירות בעבר. את הבית הזה רכשו מכיוון שזיהו פוטנציאל רב במבנה האדריכלי המקורי שלו ואהבו את העובדה שהוא בנוי דווקא מחצאי מפלסים ולא בקומות. הבית נבנה בשנות השמונים כחלק מסדרת בתים דומים שמאפיינת את הרחוב. היתרון הגדול שלו היה בתקרה המשופעת של החלל המרכזי המאפשרת בקלות הגבהה וניצול הנפח להעצמת תחושת המרחב והיופי בחלל.

עיצוב בית פרטי, שיפוץ בית פרטי

הרצון היה לייצר בית נוח שיכלול קומת קרקע עם מטבח גדול, פינת אוכל וסלון מרווח, יחידת בילוי ואירוח במפלס התחתון וחדרי שינה בחלק העליון. מכיוון שמדובר בילדים בוגרים ההעדפה הייתה למקם את יחידת ההורים במפלס העליון ולייצר ארבעה חדרי ילדים במפלס הביניים, כסוויטות המכילות חדרי רחצה פרטיים. הבית בגודלו המקורי היה קטן מדי ולכן לאחר שלב התכנון הוגשה בקשה לתוספת קומה לעליית גג, שינויים בחזיתות ובגג והוספה של בריכה.

 

כאשר אנחנו מתכננות בית אנחנו מתייחסות אליו כאל 'מתחם מגורים' ולכן החשיבה התכנונית לאורך כל הדרך הייתה איך למקסם את תחושת המרחב בחוויית הפנים-חוץ של הבית. שמנו דגש רב על תכנון החוץ מתוך חשיבה על ההשפעה העצומה שיש לעיצוב הגינה על התחושות וחווית המגורים בתוך הבית.

before & after

לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
הקודם
הבא

Hod Hasaron Exteme makrover

בית בהוד השרון
שטח: 500 מ"ר מתוכם 280 מ"ר בנוי
דיירים: זוג + 3

בית שעבר שיפוץ מהפכני הכולל תוספת בריכה והפך מבית מיושן בחצאי מפלסים לריזורט חלומי. משפחה בת חמש נפשות שאוהבת מאוד לארח

The garden house

בית ברעננה
שטח: 380 מ"ר מתוכם 200 מ"ר בנוי
דיירים: זוג + 2

בית שעבר מהפכה שכללה תוספת בניה והחלפת גג הרעפים הישן בגג חדש. בני הזוג גידלו בבית את בנותיהן והחליטו להישאר ולהתאים אותו לשלב החדש בחייהם.

RAMAT HASHARON VILLA

בית ברמת השרון
שטח: 410 מ"ר מתוכם כ- 230 מ"ר בנוי
דיירים: זוג + 4

מנוחה ונחלה: ברוכים הבאים לביתם של זוג בשנות ה-40 לחייהם, להם ארבעה ילדים- בית שנתפר במיוחד לטעמם וצרכיהם ואינו מסגיר את הדרך הארוכה למציאתו.  

לפני שנמצא הבית, שממוקם ברמת השרון, בחן הבעלים לא פחות מ- 300 בתים שונים באזור השרון. הנכס הזה, שסייענו באיתורו, קסם לו במיוחד בזכות מאפיינים אדריכליים נהדרים שקשה למצוא בבניה החדשה כמו חלוקה למפלסים ותקרות גבוהות ומשופעות.

הגדרנו מחדש את הפונקציות המקוריות שהיו במפלסים ונשארנו למעשה רק עם מעטפת המבנה המקורי וחלוקת הפנים שונתה בתכלית. בתכנון החדש הוחלט להקצות את המפלס התחתון שבמקור הייתה בו הכניסה לבית לטובת סוויטות השינה של שני הילדים המתבגרים ואת הכניסה לבית להעביר למפלס השני שם מצוי החלל הציבורי ובו ממוקמים במטבח, הסלון ופינת האוכל. במפלס השלישי ממוקמים עוד שני חדרי ילדים והוא מחובר בחצי גם מדרגות ומוביל לגלריה הסגורה במחיצת זכוכית המשקיפה לעבר הסלון ולחדר מאסטר ההורים, שממוקם במפלס הרביעי. המרפסת האינטימית המקורה במאסטר היא המקום האהוב על בני הזוג, לדבריהם ומשמשת כמעין גלויה של החוץ.

before & after

לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
לחץ כאן
הקודם
הבא

PERSONAL CLIENT OVERVIEW
"

“מקום יוצא דופן וייחודי שמשלב אנשים מדהימים , לב ענק ובעיקר מקצועיות ללא גבול. בזכותן אנחנו קמים כל בוקר לחלום !”

Ramat Aviv with countryside chic

הפרויקט: דירה ברמת אביב
שטח: 130 מ"ר בנוי + 68 מ"ר מרפסת
הדיירים: זוג + 2

דירת גג ברמת אביב שהפכנו לבית
בני הזוג כבר היו בתהליך מתקדם של תכנון בית פרטי עד שהבינו פתאום שהם מעדיפים את העיר ואת הגובה.

מתוך אהבתם הרבה לעיצוב כפרי אותנטי יצרנו עבורם דירה חמה ומחבקת, קלילה ומסקרנת שהיא כולה שלהם. החוץ והפנים נפגשים בהרמוניה מופלאה והמרחב כולו מאוד נעים בגוונים ובחומרים שנבחרו. פינה חמה בלב הפועם של תל אביב.

before & after

לחץ כאן
הקודם
הבא

Tel baruch villa

הפרוייקט: בית פרטי בתל אביב
שטח: 200 מ"ר בנוי על שטח של 400 מ"ר
דיירים: זוג + 3

הם רצו להרוס אנחנו התעקשנו לשפץ …

במקום להרוס את המבנה הישן שעמד במגרש שקנו, הצלחנו לשכנע את בני הזוג שבשיפוץ נצליח להפוך את המקום לבית החדש שתמיד רצו. על הדרך, הצלחנו לחסוך להם הרבה כסף וזמן, ואחרי שמונה חודשי שיפוץ נכנסו לווילת החלומות שלהם.

הוא סטארטאפיסט, היא עובדת בתחום התקשורת ולהם שלושה ילדים. הם רצו לעבור מהדירה שבה גרו וחלמו על חדר שינה נפרד לכל ילד, חדר שינה זוגי מרווח ונעים עבורם, מטבח גדול במיוחד, חלל מרכזי מרווח, חללי אירוח, פינת משפחה וחצר מפנקת. הם עשו את הצעד הראשון להגשמת החלום בקניית מגרש בן 400 מ"ר בצפון תל אביב שעליו בית ישן שאותו תכננו להרוס…

בבחירה בשיפוץ הצלחנו בתהליך מהיר מאוד לעשות מהפך בבית, קיבלנו בית חדש שענה על כל בקשותיהם. התוצאה הגשימה את החלומות, יצרנו קשר חזק בין הפנים לחוץ, תכננו חצר נעימה ומזמינה לאירוח, והצלחנו למקם את כל הפונקציות הנחוצות ממש כאילו הבית נבנה מחדש, כל זה מבלי להוסיף מטר אחד ל-200 המ"ר הבנויים שכבר היו שם. 

התהליך היה חיובי ומעצים לכל הצדדים וזה ניכר בכל פינה בבית. זכינו לעבוד עם צוות חזק של ספקים ועם לקוחות מדהימים. 

before & after

הקודם
הבא

PERSONAL CLIENT OVERVIEW
"

תהליך השיפוץ עם שירה והדס הפך מאירוע שנראה מלחיץ בראשית דרכו, לחוויה מהנה במיוחד. גילינו כל פעם מחדש על המקצועיות, היצירתיות והאיכות הגבוהה של ניהול הפרוייקט והכל באווירה מאד נעימה, ביתית ומשתפת. התוצאה הסופית מושלמת

GIVATAYI'M APT

הפרויקט: דירה בגבעתיים
160 מ"ר + 80 מ"ר מרפסת
הדיירים: זוג + 2

הדירה בקומה שמינית ואחרונה בבניין שעבר פינוי בינוי בגבעתיים. הדיירים זוג עם שני בנים בוגרים.  לדירה נתונים נפלאים – חלל ציבורי מואר ומרווח ומרפסת מקבילה לכל אורכו שפונה לעיר גבעתיים. המרפסת עוטפת את הדירה ובקצה המערבי שלה צופה לתל אביב ולים הנשקף מרחוק. 

בתהליך המשותף נחשפנו לאהבות של בני הזוג ולעקרונות החשובים להם בתכנון ובעיצוב וגילינו זוג עם אהבה רבה לעיצוב

 

הדירה בנויה בצורת u כאשר החלל המשותף מהווה את האגף המרכזי וממנו יוצאות שתי שלוחות. צד אחד מכיל את הממ״ד המשמש כחדר אירוח, חדר רחצה כללי עם כביסה והסוויטה דל הבן הצעיר. האגף השני מכיל את שרותי האורחים את יחידת ההורים המפנקת הכוללת יציאה למרפסת ההיקפית. 

המרפסת הגדולה מקבילה למרחב המשותף ומשלימה אותו. 

במרחב הפנימי ממוקמות שלושת הפונקציות- סלון, מטבח ופינת אוכל. בין פינת האוכל והסלון יצרנו ספרית ברזל חופשית.

AFEKA

הפרוייקט: בית פרטי באפקה
שטח: 320 מ"ר בנוי על מגרש של 500 מ"ר
דיירים: זוג + 3

בני הזוג חלמו את הבית הזה מראשית דרכם המשותפת. כחובבי בישול ואירוח, מכורים לנסיעות וטיולים ואוהבי אסתטיקה זוהי הגשמה של חלום שנרקם בראשם לפרטי פרטים.

הבית ממוקם בשכונה בצפון תל אביב. על המגרש שרכשו עמד בית ישן בן קומה אחת שלא התאים לשיפוץ לכן הוחלט על הריסה ובניה מחדש, כולל חפירת מרתף. תהליך התכנון ערך כחצי שנה, עוד שנה וחצי של תהליך רישוי ושנה של בניה עד אחרון הפרטים.

דיירי הבית הם זוג הורים בשנות הארבעים ושלושת בנותיהם. האב יזם סידרתי, שברזומה שלו  שלושה סטארט-אפים וזכייה באמי האמריקאי על חדשנות טכנולוגית בספורט. והאם בעלת עסק חדשני בתחום של עיצוב אלבומים ועריכת קליפים.

תכננו ועיצבנו עבורם בית מפנק, מרווח, עם שפע של אחסון. בניה מאפס בסטנדרט גבוה שכולל תשתיות חשמל חכם ומערכות מתקדמות, עבודות נגרות אומן ופריטי עיצוב שיוצרו במיוחד.

יצרנו חצר מעניינת ועשירה שאפשר לחיות ולבלות בה הכוללת בריכה בטיחותית המותאמת לחיים עם ילדים קטנים בבית.

Ramot Hashavim

הפרוייקט: בית פרטי ברמות השבים
שטח: כ-200 מ”ר בנוי על שטח של כ-900 מ”ר מגרש
דיירים: בני זוג + שני ילדיהם

הבית בעל המבנה הקלאסי נראה כמו בית אחוזה קטן החולש על החצר גדולה, כ-200 מ”ר בנוי על שטח של כ-900 מ”ר מגרש. הזוג הצעיר שפנה אלינו, חלם על בית נופש שיגורו בו כל השנה. ההשראה לבית לקוחה ממקומות שבני הזוג ביקרו בהם, וביקשו לשחזר ברמיזה במרחב הביתי היום-יומי. 

הבית שנרכש היה ישן, מסוגר בחלקו כלפי החצר, החללים הפנימיים היו קטנים מדי, והמרחב כולו סבל מחוסר סדר עיצובי. החלטנו להפוך את הבית ליצירה הרמונית ושלמה, שכוללת את החצר שאליה ייפתח. תוספת שטח, יישור פינות ופתיחת מדרגות, הפכו את המרחב הפנימי למרווח יותר.

השיפוץ הנרחב כלל גם את החלפת הגג המקורי בגג גושני עם קורות עץ גלויות ותוספת בריכה. 

הבית כולו עשיר בפרטים, בטקסטורות ובחומרים. הצבע הלבן שולט בבית על גווניו העדינים, והצבעוניות מופיעה בנגיעות של תכלת, כחול עמוק ושחור. המטבח הבהיר, חלונות העץ הלבנים והריצוף המולבן שבחוץ מקנים תחושה של רוגע. השימוש הרב בטקסטיל יחד עם החומרים החמים והצבעים הרכים מעניקים חמימות ביתית.

בכניסה לבית יש מבואה ולאט לאט נגלה הבית כולו, במבט ישיר רואים את החלל המרכזי והחצר הנשקפת ממנו. מפינת האוכל, מהסלון ומחדר השינה יש יציאה לחצר למשטח בטון במראה דק מולבן, שממשיך ועוטף גם את הבריכה. פריטי הריהוט שנבחרו לחוץ וספת הנדנדה שנבנתה במיוחד, משלימים את השפה העיצובית של הבית.

before & after

הקודם
הבא

A ROOF TOP APARTMENT

הפרוייקט: דירת גג על גבול יפו-תל אביב
שטח: 150 מ"ר + 70 מ"ר מרפסות
דיירים: זוג + 3

תשוקה אמיתית ליופי, אסתטיקה ועיצוב הובילו את בעלי הדירה לבחור בדירה הזו ולצאת למסע. הזוג מתגורר בדירה עם שלושת ילדיהם שגדלו מעט מאז שנכנסו אליה לראשונה והתכנוני ועיצובי.

הדירה בת 150 מ"ר ו- 70 מ"ר מרפסות. לא קונבנציונלית במבנה שלה. היא בעלת מבנה "הפוך" – החלל המרכזי ומרפסת הגג הגדולה בקומה העליונה ואילו חדרי השינה ממוקמים בקומה התחתונה.

לנוחות הדיירים המעלית מגיעה לכל קומה בנפרד כך שאורחים יכולים להגיע מלובי הבנין היישר לחלל המרכזי. האתגר המרכזי היה ההעמדה של הפונקציות השונות בחלל הפנימי. הצלחנו לפתור את סידור החלל הפנימי בדירה ובמקביל השלמנו את תכנון החוץ שלה.

הבנו, יחד עם בני הזוג שה-rooftop הפרטי שלהם הוא למעשה האטרקציה המרכזית בדירה. 

תיכננו פינת ישיבה מגוונות, כולל פינת בר מפנקת, הוספנו מתחם בילויים מפנק עם ג׳קוזי שמתאים לכולם, קטנים וגדולים. האווירה הייחודית במרפסת הגג מקנה ממש חוויה של חופשה אסקפיסטית והרבה בזכות התכנון הלא קונבנציונלי

הקונספט העיצובי של הדירה מנוגד בבסיסו. מצד אחד עיצוב מוקפד עד אחרון הפרטים ומצד שני רישול מכוון ואפילו פשטות. התחושה בדירה היא של חלל מעט לופטי אבל גם מאוד ביתי וחם, מעודכן מאוד אבל לא טרנדי מדי. 

המרפסת היא ללא ספק הלב הפועם, בלב העיר ללא הפסקה. כשיושבים בה היום מרגישים קצת מהקצב של העיר, מהרוגע של הים הסמוך והשילוב המושלם הזה, ביחד עם היופי שמסביב הוא הקסם. 

PERSONAL CLIENT OVERVIEW
"

התמונות מדברות בעד עצמן. שירה, הדס ושאר צוות הלל מדהימות. מלבד היותן אדריכליות ומעצבות פנים מהשורה הראשונה הן שולטות בתהליך השיפוץ עד לפרטים הקטנים ביותר. אנחנו מתעוררים בכל בוקר לבית חלומותינו.

למידע נוסף והזמנת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות, התקשרו עכשיו
או השאירו פרטים !