עיצוב קלאסי – הקסם שבהרמוניה

מקורו של עיצוב הפנים הקלאסי באימפריית יוון העתיקה, בה מדדו האדריכלים את מידות הגוף המושלמות והחילו אותן על המקדשים שנבנו כדי להלל את האלים.
בימינו, הסגנון הקלאסי מתאפיין בשימוש בפרופורציות אנושיות ונעימות, שמירה על הרמוניה כוללת בחלל ושימוש נרחב בחומרים טבעיים. בנוסף, הקלאסיקה מכוונת להימנעות מגודש צורני אך יחד עם זאת, תורמת ליצירה של חלל עשיר ומעניין. בית שמעוצב בסגנון קלאסי ישמור על הרלוונטיות והקסם שבו לאורך זמן רב.

פרויקטים

מה מאפיין ומייחד עיצוב קלאסי

סגנון העיצוב הקלאסי מתאפיין בהקפדה על פרופורציות נעימות, אנושיות וטבעיות, חיבור בין חללים פנימיים למרחב החיצוני באופן זורם – תוך דגש על ההרמוניה הכוללת שמתקבלת בסופו של דבר בחלל.
בית שמעוצב בסגנון קלאסי יהיה כזה שהמרחב הפתוח בו מודגש, כמו גם האור והאוויר, תוך הימנעות מהעמסת יתר ושמירה על תנועה פתוחה בין חלליו השונים.

עקרונות מרכזיים בעיצוב קלאסי

ישנם מספר עקרונות מרכזיים שמנחים אותנו בתכנון פרויקט בסגנון קלאסי :

תכנון החלל

חלל קלאסי מתוכנן בצורה מסודרת וברורה. כל פונקציה מוגדרת בחלל ומודגשת על ידי אלמנטים המאפיינים אותה. יש שימוש רב בפרופורציות שמחזקות את תחושת הגובה, בסימטריה ובחזרתיות.

בחירת גוונים בהירים

לצבעים יש משמעות רבה ובסגנון הקלאסי מרבים להשתמש בגוונים בהירים אך חמימים כמו שמנת וקרם, הפותחים את החלל ומעניקים אווירה מוארת ומלטפת.

בחירת החומרים

הסגנון הקלאסי מתאפיין בשילוב חומרים טבעיים, כמו פרקט עץ, רהיטי עץ מלא, אריחי אבן טבעית ושאר פריטים המדגישים חומריות וטקסטורות מן הטבע לביתכם.

עיצוב התאורה

עיצוב קלאסי מכוון אותנו לבחירת גופי תאורה בעלי נוכחות עשירה ומרשימה, כמו כאלו המדגישים את הפונקציות השונות. אנו מקפידות לשלב בחלל שני סוגים של גופי תאורה. תאורה טכנית ותאורה דקורטיבית וכך יוצרות חלל מואר היטב, עשיר ולא עמוס מדי.

בדים שופעים

בדים עשירים, ווילונות נשפכים ושופעים כמו פעם, בגוונים בהירים של לבן, שמנת או בז’, יכולים לחזק את האווירה בחלל. שילוב של טקסטיל מתאים מאוד לסגנון ומעשיר את החללים.

שאלות ותשובות

שלב התכנון הינו השלב המשמעותי ביותר בתהליך ובו אנו מקדישות זמן רב ואנרגיות במטרה להביא לתוצאות שימקסמו את הפוטנציאל והנתונים של המקום תוך התאמה מרבית לצרכים ולרצונות של הלקוח. אנו מובילות את תהליך התכנון בצורה רציפה ומניסיוננו תהליך תכנון של בית אורך כשלושה עד ארבעה חודשים.

המטבח הקלאסי מתאפיין במבנה בעל תכנון מסורתי. ריכוז של היחידות הגבוהות ולצידן משטחי עבודה נוחים. אם וכאשר ניתן, מתאים למקם אי עבודה או ישיבה במרכז המטבח ובכך לחזק את אופיו ואת יופיו.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ