עיצוב מודרני – Less is more

עיצוב מודרני מאפשר לחללי הבית ללבוש קווים נקיים וגוונים ניטרליים ומונוכרומטיים שיוצרים אווירה שקטה ונינוחה. בנוסף, ניתן דגש על קומפוזיציה מדויקת, המאפשרת שמירה של מרחבים פתוחים, מוארים ומרשימים. יחד עם זאת, עיצוב מודרני הינו קונספט רחב, שכולל בתוכו טעמים וכיוונים שונים ורבים מאוד ולכן ניתן להתאימו לסגנונות שונים, על פי בחירת הלקוח.

פרויקטים

מה מאפיין ומייחד את הסגנון המודרני

הסגנון המודרני נתון לפירושים רבים ושונים זה מזה, כשלעתים הוא מובן ככיוון עיצובי אופנתי וטרנדי ותו לא. מהניסיון שלנו, חשוב יותר להתאים את הסגנון העיצובי לטעם האישי ולצרכים הפרקטיים עליהם אמור הבית לענות, מאשר ללכת שולל אחר אופנות מתחלפות.

סגנון מודרני אמיתי הוא זה שמייצר תחושה על זמנית, נראות מרשימה ומינימליסטית – אך לא ריקה מדי ואווירה שלווה ורוגעת בגוונים ניטראליים  אך לא מנוכרים שישרתו את בני הבית במשך שנים רבות.

עקרונות מרכזיים בעיצוב מודרני

שמירה על קוו עיצובי נקי

בעיצוב מודרני חשוב להימנע מהעמסה יתרה של פריטים רבים מדי, על מנת לשמור על הניקיון הוויזואלי והמרחב הפתוח, המואר והמרשים. בחירת פריטים מועטים ואיכותיים וארגון מושכל של החלל יעניקו אווירה מרווחת ונינוחה יותר.

בחירת הצבעים

לצבעים יש משמעות רבה, כשסגנון העיצוב המודרני מכוון אותנו לרוב לקשת גוונים ניטרלית (גווני לבן וקרם, למשל), או בעלת ניגודיות בולטת (כמו למשל שחור לבן). בתוך מסגרת זו, חשוב לנו ליצור חלל שהוא ביתי ונעים ולהוסיף חומרים חמים שיאזנו את הקו הנקי השולט.

בחירת החומרים

לחומרים שייבחרו, בריצוף, בחיפויי קירות אם ישנם, בפריטי הריהוט ובאביזרים הנלווים, השפעה עצומה על האווירה שתתקבל. אנו אוהבות לשלב רצפה מחומר טבעי או במראה טבעי דווקא בחלל מודרני ובכך להפוך אותו לעשיר וחם.

עיצוב התאורה

לתאורה חשיבות עליונה, הן מבחינה פרקטית של נוחות, והן בכל הנוגע לאווירה המתקבלת. העיצוב המודרני כולל לרוב שימוש בגופי תאורה חדשניים וחסכניים, שימוש בגופי תאורה שקועים או צמודי קיר ותקרה שמתמזגים בחלל. את הפונקציות המרכזיות בחלל אנו ממליצות להדגיש באמצעות גופי תאורה מעוצבים עם נוכחות במרחב.

שאלות ותשובות

אנו מקדישות זמן רב ואנרגיות בתהליך התכנון. זהו השלב המשמעותי ביותר בתהליך ואנו שואפות להגיע לתכנון שממקסם את הפוטנציאל והנתונים של המקום תוך התאמה מרבית לצרכים ולרצונות של הלקוח. אנו מובילות את תהליך התכנון בצורה רציפה ומניסיוננו תהליך תכנון של בית אורך כשלושה עד ארבעה חודשים.

מטבח מודרני צריך להיות יעיל ומדויק במבנה ובנראות שלו. נכון לחלק אותו לאזורי פעילות שונים ולהגדיר אזור של יחידות גבוהות, אזור של משטחי העבודה וכדומה.
חשוב לבחור מראש את מכשירי החשמל ולהתאים אותם ככל הניתן לקו העיצובי הנקי.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ