חדר העבודה מהווה אי של שקט, ריכוז ומיקוד, בתוך הבית ההומה, אשר נועד לאפשר מרחב אישי ורגוע לחשיבה, ביצוע מטלות משרדיות וטיפול יעיל בעניינים מקצועיים.
בחלק גדול מהמקרים מדובר בחדר המשמש כמשרד יום-יומי ולעתים גם לקבלת לקוחות וקיום פגישות.
אנו מקדישות זמן ותשומת לב להיכרות עם הלקוח, מאווייו וצרכיו, כדי לתכנן חדר עבודה שייתן מענה מדויק ומקיף בהיבטים האסתטיים והפרקטיים.

הצג תמונות נוספות

ניצול נכון של המרחב

מאחר ומרבית חדרי העבודה אינם משתרעים על שטח רב, חיוני במיוחד לנצל בהם נכון את החלל. לשם כך, חשוב למפות את הצרכים עליהם החדר אמור לענות, ולגזור מתוך כך במדויק את פריטי הריהוט, המכשירים האלקטרוניים ושאר האלמנטים שצריכים להיכלל בו. בעקבות זאת, ניתן להגיע לסידור נכון וחכם של המרחב, שיכלול את כל האלמנטים הדרושים, מבלי להעמיס, תוך שמירה על חלל הרמוני, נעים ונוח.

בחירת פלטת הגוונים

אנו ממליצות להשתמש בסקלת גוונים בהירה, ליצירה של אווירה רגועה וקלילה.

האלמנטים, הניתנים לשינוי כגון טפט או אקססוריז, הם שיתנו את הצבעוניות לחדר.

תאורה

תאורה נכונה בחדר העבודה, חשובה על מנת לאפשר ריכוז, מיקוד והתנהלות יעילה, לאורך כל שעות היממה. חשוב להקפיד על עוצמת אור מספקת המכוונת אל שולחן הכתיבה.

מיקום החדר במרחב

בתהליך של תכנון בית או דירה אנו מקפידות למקם את חדר העבודה במקום שקט ומרוחק ככל הניתן. כשיש צורך בקבלת קהל כדאי לנסות ליצור כניסה נפרדת או לפחות מעין מבואת כניסה שממנה תהיה גישה לחדר העבודה.

עקרונות מרכזיים בעיצוב חדרי עבודה

כל חדר עבודה הוא שונה, יחיד ומיוחד, עם צרכים ורצונות ייחודיים לפי אופי העבודה ואופיו של בעליו.  לפיכך, העיקרון המרכזי בעיצוב חדרי עבודה הוא קודם כל  להקשיב לרצונות ולצרכים שלכם.

שאלות ותשובות

שימוש בצבעים בהירים בפריטי הריהוט, הריצוף והקירות, תאורה בעוצמה מספקת ובפיזור נכון של האור במרחב ומעל הכל סידור חכם של החלל, תוך הימנעות מהעמסת יתר, יתרמו לתחושה פתוחה ומרווחת יותר בחדר העבודה.

אפשר לשלב בחדר העבודה שולחן כתיבה עתיק או ספריה מסוגננת יחד עם ריהוט בהיר וקלאסי המשמש כרקע סולידי.
שימוש בטפט במראה קלאסי מרשים או בפריטי אמנות יחזק את המראה הרצוי.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ