חדרי השינה הם מקום מפלט של כל אחד מבני הבית מעומסי היומיום והמרחב האינטימי, המהווה את הממלכה האישית ונותן מקום לביטוי אישי וייחודי של בעליו. חדר זה צריך לשדר אווירה מרגיעה, נינוחה ומזמינה.

הצג תמונות נוספות

עקרונות מרכזיים בעיצוב חדרי שינה

כל חדר שינה הוא שונה, יחיד ומיוחד, חוויית עיצוב חדשה ומרגשת, המשותפת לנו וללקוח המזמין. לפיכך, העיקרון המרכזי בעיצוב חדרי שינה הנו קודם כל – להקשיב לרצונות ולצרכים שלכם. לפניכם מספר עקרונות מרכזיים נוספים, אשר מנחים אותנו בעיצוב חדרי שינה.

צביעת קירות וטפטים

אחד ההיבטים העיצוביים שמוסיפים רבות לאווירה ולאופי הייחודי של חדר השינה, הוא צביעת הקירות או הדבקת טפטים מעניינים. מומלץ לבחור קיר אחד, במיקום מרכזי, ולצבוע אותו בגוון נעים, או לצפות בטפט עם אופי, על מנת להעשיר את האווירה.

תאורה רכה ומנורות קריאה

תאורה נכונה בחדר השינה, מנעימה את השהות בו. מומלץ לבחור באור רך המפוזר על פני החדר כולו, ולשלב מנורת קריאה המעניקה תאורה ממוקדת יותר.  אפשר גם לשקול הוספת תאורה ממוקדת לפינת העבודה.

מיקום נכון של פריטי הריהוט

חדר שינה צריך לכלול פריטי ריהוט פונקציונאליים, כמו מיטות, ארונות בגדים ולעתים גם שולחן כתיבה וכיסא. חשוב לתכנן נכון את החלל, על מנת ליצור מרחב שנוח ונעים לשהות בו, תוך הימנעות מהעמסה או צמצום מרחב התנועה בתוכו וכמובן דגש על יצירת הרמוניה בחדר.

קונספט עיצובי

כדאי להחליט על סגנון עיצובי של החדר וללקט עבורו את הפריטים המתאימים. ניתן ומומלץ להרכיב סגנון אישי ליצירה של חדר מיוחד במינו. פריטי ריהוט מעניינים או טפט דומיננטי יכולים להשפיע מאוד על החלל. אנו ממליצות לייצר נגרות כללית כגון ארונות קיר כמעין רקע, ללא נוכחות וכך להבליט את האלמנטים הדומיננטיים יותר.

 

עיצוב חדר שינה הורים

חדר השינה או יחידת ההורים, מהווה את המרחב האינטימי הזוגי בבית. זוהי הפינה השקטה של בני הזוג, המקום לברוח אליו מהמולת היום-יום. אנו מאמינות בקשר ישיר בין עיצוב החלל לאנרגיות ולהרגשה שהוא מקנה ומנסות להפוך כל חדר שינה למעין חדר במלון בוטיק עם קונספט משלו ואופי מובהק. לרוב, אנו משתמשות בגוונים בהירים ליצירה של אווירה מרגיעה ונעימה.

שאלות ותשובות

את הארונות אנו ממליצות להציב במיקום הנסתר ביותר בחדר. בדרך כלל מדובר בקיר הכניסה לחדר, לעתים בנישה המיועדת לשם כך.
המיטה היא האלמנט הגדול ביותר ולכן אנו ממליצות למקום אותה בפינת הנגדית לכניסה לחדר כך שתתאפשר פתיחה של המיטה במידת הצורך ולהרחיק ממנה אלמנטים קבועים. כשיש צורך בשולחן כתיבה אנו מציעות למקם אתו בקרבת החלון ועם גישה נוחה אליו.

בחלל מתוכנן מחדש אנו מקפידות ליצור חדר הרמוני ומרשים גם בזכות הפתחים שבו. להדגשת קיר המיטה אנו ממליצות ליצור גב מיטה דומיננטי ולמקם חלונות משני צדייה. פתח גדול ליציאה לחצר או למרפסת הופך את החלל לסוויטה אמיתית. כשניתן, אנו ממליצות ליצור פתח יציאה שמוביל לחצר קטנה ואינטימית. אפשר גם לשלב חלון גדול המשמש כמעין פינת ישיבה אותנטית ונעימה.

ארגון נכון של החלל יצור תחושת מרחב למרות קוטנו של החלל. שימוש בגוונים בהירים בקירות ובפריטי הריהוט מחזקת את התחושה הנעימה.
ניתן גם להשתמש באלמנטים של אשליה אופטית כגון מראה גדולה או תמונת טפט או אחרת עם נוף רחוק ומזמין.

כאשר המרחב מאפשר זאת אנו ממליצות על תכנון ומיקום חדר הארונות או ארונות קיר במעבר, כך שאזור האחסון יהיה מוסתר ולא יעמיס על החדר. כשהארון ממוקם בתוך חלל השהייה אנו מקפידות לאפיין אותו בגוונים בהירים ובעיצוב עדין.

לקוחות ממליצים

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ