חדרי הרחצה בבית יכולים להיות נעימים ונוחים ויכולים גם להוות מעין ספא אישי ומרחב מפנק ואינטימי. לרוב מדובר בחדרים לא גדולים במיוחד שחשוב להקפיד על תכנון וארגון נכון שלהם כדי ליצור מרחב נעים ופרקטי. מעבר לכך כדאי לאפיין קונספט עיצובי לחדרי הרחצה וליצור בו אוירה הרמונית ושלמה.

הצג תמונות נוספות

עקרונות מרכזיים בעיצוב חדרי רחצה

תאורה נוחה, מחמיאה ומסוגננת

תאורה נכונה בחדר האמבטיה, חשובה בראש ובראשונה כדי לאפשר נוחות מרבית, וגם על מנת ליצור אפקט מחמיא לחלל. אנו ממליצות להאיר את אזור הכיור והמראה בתאורה נוספת מעבר לתאורה המרכזית של החדר.

ניתן לבחור בגופי תאורה ניטרליים שיתאימו לכל סגנון של חלל או לבחור גופים דקורטיביים שיחזקו את הקונספט העיצובי של החדר.

בחירת חיפויי הקירות

אחת הטעויות הנפוצות בעיצוב חדרי רחצה היא בחירה של חיפוי קיר דומיננטי עבור כל קירות החדר. לחיפוי הקיר השפעה עצומה על התחושה בחלל. אנו ממליצות לבחור בחיפוי ניטרלי ככל הניתן כזה שיקנה תחושה של קיר ואפילו לא יורגש. כדאי לחפות רק את האזורים הרטובים ואת יתר הקירות לצבוע בשליכט צבעוני עדין או בטיח.

בחירת קונספט עיצובי

ההחלטה לגבי הקונספט העיצובי של חדר הרחצה צריכה לקחת בחשבון גם את הקו העיצובי של כלל הבית או הדירה. מעבר לכך כדאי לשאוף ליצור חדר עם אופי מובהק. זה יכול להיות מראה מינימליסטי-מונוכרומטי או מראה טבעי, אותנטי. חדר עם רצפה מצוירת או חדר מרוצף ברצפה דמוית פרקט. החומרים הנבחרים צריכים להתחבר לפריטי הריהוט לגוונים ולגימור של קירות החדר.

חלוקת הפונקציות בחלל

אנו מקפידות, ככל שניתן, למקם את ארון הרחצה מול הדלת או במקום בולט בקרבת הכניסה לחדר ואילו את האסלה למקם ככל הניתן במקום מוסתר. כשיש אמבטיה בחדר הרחצה כדאי לנסות ליצור לה מעין נישה כך שהיא תהיה תחומה באמצעות קירות.

שאלות ותשובות

זאת שאלה שאנו מפנות ללקוח שלנו לפני התחלת תכנון החלל. משפחות צעירות עם ילדים קטנים יבחרו לרוב בחדר רחצה אחד לפחות עם אמבטיה. מעבר לכך רוב האנשים מעדיפים להתקלח במקלחון מרווח על פני שימוש באמבטיה. מקלחון מרווח משולב עם ספסל ישיבה הוא פתרון מומלץ, פרקטי ואסתטי.

בחירת קונספט עיצובי צריכה לנבוע קודם כל מהעדפה וטעם אישי של הלקוח.
בנוסף זו החלטה שדורשת התחשבות בסגנון הכללי של הבית ובסגנון החיים.
היצע החומרים עצום לכן אנו ממליצות לערוך פגישה מקדימה לגיבוש הקונספט לפני הביקור באולם התצוגה.
אפשר להתחיל מבחירת הריצוף שהוא האלמנט הדומיננטי ביותר ואליו לחבר את יתר החומרים והגוונים של החיפויים, הקירות ופריטי הנגרות.

אנו מקפידות לתכנן מקומות אחסון נוחים, פתוחים וסגורים, בחדר הרחצה.
כחלק מתכנון החדר אנו יוצרות פתרונות של נישות קבועות בקיר המשמשות כמדפים לצדי ארון הכיור או בתוך האמבטיה או המקלחון. ארון הכיור משמש כולו לאחסון לפי הצרכים השונים. ניתן לשלב בו מגירת כביסה ומגירות בגדלים שונים בהתאם לצורך.

שימוש בצבעים בהירים, בפריטי הריהוט, הריצוף וחיפויי הקירות, תאורה בעוצמה מספקת, פיזור נכון של האור במרחב ומעל הכל סידור חכם של החלל, תוך הימנעות מהעמסת יתר, יתרמו לתחושה פתוחה ומרווחת יותר בחדר הרחצה.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ