להתחבר אל הטבע בלי לצאת מהבית

בין אם אתם גרים במושב, קיבוץ או בעיר הגדולה, עיצוב כפרי יכול להעניק לכם חוויה קסומה ומרגיעה של חיים באווירה ביתית, חמימה ומזמינה.
בית המעוצב בסגנון הכפרי, מחבר באופן הרמוני בין חללי הפנים למרחבים החיצוניים, שופע בגוונים חמים, בהירים ומוארים ומכיל פריטי ריהוט ואלמנטים עיצובים מחומרים טבעיים.

Array

העיצוב הכפרי מציע מנעד רחב של סגנונות, החל מעיצוב כפרי של פעם ועד “שיק” כפרי מודרני. ככלל, תחושת הכפריות החמימה והביתית מושגת, בין היתר, על ידי שימוש בגוונים חמימים, טבעיים ובהירים ובאמצעות שילוב נדיב של חומרים טבעיים בעיצוב.
כך למשל, ניתן לכלול בעיצוב פריטי ריהוט מעץ טבעי, רצפת פרקט שמייצרת תחושה נעימה ושימוש בבדים בעלי מראה טבעי וגוונים בהירים וחמימים. גם לאבן טבעית, כמו ריצוף או חיפויי קירות, בסלון או במטבח, מקום של כבוד בעיצוב הפנים הכפרי. עם זאת, חשוב לשמור על איזון והרמוניה בין החומרים ולהימנע מעומס עיצובי.

עקרונות מרכזיים בעיצוב כפרי

שילוב אלמנטים כפריים

בעיצוב כפרי ניתן ורצוי לכלול אלמנטים שונים המדגישים את האווירה הביתית והחמימה, כמו קמין עצים, קיר בריקים בגוונים חמימים מאחוריו, רצפת פרקט, פריטי ריהוט מעץ גושני ועוד.

בחירת הצבעים

לצבעים יש משמעות רבה, כשסגנון העיצוב הכפרי מכוון אותנו לרוב לקשת גוונים בהירים ומוארים, לצד צבעים חמימים יותר, לרבות בז’, שמנת, חומים בהירים, גווני אדמה  ועוד.

אנו ממליצות לבחור בסקלת צבעים נעימה אך לא דומיננטית מדי. ניתן לעצב בית בסגנון כפרי קליל גם בגווני אפור וכך ליצור חלל מעניין ולא כבד במראה שלו.

בחירת חומרים טבעיים

ישנן אפשרויות רבות ויצירתיות לשילוב חומרים טבעיים בעיצוב הבית הכפרי : פרקט עץ, חיפויי אבן טבעית, רהיטי עץ גושני, סלסלות קש, בדים ארוגים גס או בגוונים טבעיים ועוד.

כיום יש מגוון אפשרויות טובות לשימוש בחומרים סינטטיים בעלי מראה טבעי.

בהחלטה האם להשתמש בחומרים מסוימים יש לקחת בחשבון את אופי החיים בבית וגם ההעדפות עיצוביות כמובן.

עיצוב התאורה

אנו מחלקות את התאורה בבית או בדירה לשני סוגים שונים של גופים. ישנה התאורה הכללית. גופי תאורה שאין להם נוכחות עיצובית, הם ניטרליים ומשתלבים בקירות המבנה ורק מדגישים את סביבתם. אלו רוב גופי התאורה בחלל. את גופי התאורה הדקורטיביים אנו ממקמות באזורים שבהן אנו מעוניינות בהדגשה עיצובית של גוף התאורה כגון פינת האוכל או אי המטבח. כך למשל מחולקת התאורה בבית לגופי תאורה “נעלמים” ולגופי תאורה בעלי נוכחות והשפעה עיצובית.

בחירת חלונות

הבחירה המתבקשת לבית בסגנון כפרי היא חלונות עשויים ברזל בלגי. הפרופיל הבלגי העדין משתלב נפלא עם החומרים הטבעיים המשולבים בחלל וליצירה של אווירה אותנטית.

אפשרות נוספת היא שימוש בחלונות עץ-אלומיניום. חלונות אלה משתלבים היטב בסגנון אך מייצרים מראה קלאסי ופחות מעודן. היתרון שלהם הוא בבידוד הגבוה שהם מספקים לחלל.

ניתן גם לשלב חלונות אלומיניום בסגנון בלגי בפתיחה צירית או הזזה.

שאלות ותשובות

הפתחים במראה הכפרי מאופיינים בפרופורציות קלאסיות-אירופאיות. מדובר בחלונות בעלי פרופורציה מלבנית היוצרים מקצב אנכי חזרתי בחזיתות הבית.
ניתן לשלב גם מרפסות קטנות לנוי או ליציאה.

שלב התכנון הוא המשמעותי ביותר ואנו מקדישות לו זמן רב ואנרגיות זאת כדי למקסם את הפוטנציאל והנתונים של המקום תוך התאמה מרבית לצרכים ולרצונות של הלקוח. אנו מובילות את תהליך התכנון בצורה רציפה ומניסיוננו הוא אורך כשלושה עד ארבעה חודשים.

המטבח הכפרי הוא מטבח קלאסי וחם עם אוירה אותנטית של בישול ואירוח.
כדי לדייק בפרטים חשוב להקפיד על מבנה של ארונות במראה המתאים ולייצר חזיתות שיש ביניהן הפרדות הנקראות קושרות. הפרטים הנוספים יבואו לידי ביטוי בחזיתות הארונות והמגירות, ברגליים, בקרניז, במשטחי העץ ובידיות שיבחרו.
בפרטי הנגרות הכפריים יש מבחר עצום המאפשר משחק ובחירה בין מראה כפרי כבד למראה קליל יותר.

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ