בית מיוחד ומלא אופי שמשלב בצורה הרמונית סגנונות וחומרים שונים. הבית,בסגנון כפרי-אורבני,מתפרש על פני כ400 מ”ר על מגרש של 600 מ”ר.

הוא תוכנן כך שהמטבח ופינת האוכל מהווים את לב הבית ויתר הפונקציות ממוקמות מסביבם.

בקומת החדרים יש מבואה נעימה שמשקיפה עליהם מלמעלה ומחברת כך בין הקומות. הבית פתוח לחצר ולבריכה כך שגם מבפנים ניתן להרגיש ולהנות מהעושר של הגינה היפה.

הצג תמונות נוספות

לקוחות מספרים

״אתם בונים בית? זה בטח סיוט, לא?״

אז זהו, שלא…

כך התחילו אינספור שיחות מאז שהתחלנו בפרויקט הבנייה. כולם ציפו לשמוע מאיתנו קיטורים על הפועלים ששוב הבריזו, על התקציב שנגמר לפני הזמן, ועל התוצר שלא יוצא בדיוק כמו שחלמנו…

שמחים לספר שנהנינו מכל רגע (נו טוב, היו גם כמה משברים קטנים בדרך…). הכימיה עם שירה והדס הייתה מיידית.

ישר הרגשנו שהן יקלעו לטעמנו, ואכן הסקיצות הראשוניות שקיבלנו מהן היו מגוונות, יצירתיות ויפהפיות. תהליך התכנון המפורט היה חווייתי ומהנה, כששירה והדס נרתמות בשמחה ובראש פתוח לכל רעיון ולכל פנטזיה (ממש חיכינו לפגישות איתן!).

גם תהליך הבנייה עבר בקלות, כשכל תקלה בשטח, שנראית ״קטסטרופלית״ ממבט ראשון, הופכת בסופו של דבר לפתרון יצירתי שבדיעבד אפילו עדיף על התכנון המקורי.

הצוות שהרכבנו יחד היה נפלא, ושירה והדס ניצחו עליו בנעימות וברוגע, ובסבלנות אינסופית (תודה גם למפקח המדהים ערן גוטמן שהן שידכו לנו).

בחרנו יחד חומרים יפהפיים במחיר שפוי מבלי לחרוג מהתקציב. והבית? יצא מעלף! אנחנו מאוהבים בו עד הגג (גג קורות מעץ גושני, שטוף בצבע לבן, אם רציתם לדעת….)

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ