הרומן שלנו עם טרנדים

דירת גג בעיצוב קלאסי קליל ועכשווי

חשיפה בלתי מודעת

כולנו, יוצרים וצרכני עיצוב נמצאים תחת מתקפה מתמדת . אנחנו לא מרגישים את זה קורה אבל זה מלווה אותנו כל הזמן.

הטרנדים העיצוביים מקיפים אותנו ומתחדשים כל הזמן. אנחנו חשופים לצבעים, לטקסטורות, לחומרים ולכמויות אינסופיות של חומר ויזואלי שמשפיע עלינו ועל הבחירות שלנו במודע ושלא במודע.

צריכים להיות אטומים, בעלי חוסן ואפילו קצת על-אנושיים כדי להצליח להתעלם לחלוטין מטרנדים ואופנות. כמו באופנה בה אפשר בקלות לזהות זוג מכנסי ג’ינס מהעשור הקודם כך בעיצוב פנים אפשר לזהות גיל של מטבח או של שולחן סלון.

לפריטי עיצוב ואופנות בתחום יש משך חיים ארוך יותר מעולם הטקסטיל והביגוד אבל עדין הטרנדים אתנו והם חודרים לכל בית ודירה בקלות ומבלי משים.

אוירה בוטיקית בזכות צבע קיר

חלומות על עיצוב על זמני

אנחנו רוצות לקחת מהטרנד את החדשנות והרעננות שהוא מביא אותו ולהימנע מקלישאות וקיטש.

כמובן שהשלב הראשון הוא להתאהב בטרנד ולהתחבר אליו ורק אז להטמיע אותו בסל הכלים העיצוביים הפרטי. לכל אחד יש קו עיצובי שמאפיין אותו כך שבאופן טבעי החיבור האישי הוא רק לטרנדים ספציפיים.

להעז בפריטי נגרות ולא בחיפויים

בתור מתכננות ומעצבות החושים שלנו מחודדים, ואחרי שנים של יצירה אנחנו יודעות מאיזה אופנות כדאי להתרחק ואת מה אפשר וכדאי לאמץ אלינו.

אנחנו מתכננות בתים ודירות שיש בהם משהו קלאסי, בשאיפה לעל-זמני. שימוש בחומרים טבעיים ושילוב עץ כחומר דומיננטי בכל פרויקט מחזקים את האווירה שאנחנו מבקשות להקנות לחלל.

על הבסיס הזה הווריאנטים הם רבים ומגוונים.

שימוש בברזל. טרנד שיש בו משהו קלאסי

לכל בית או דירה יש את הסיפור שלהם שמבוסס על המיקום והנתונים הפיזיים בשילוב עם הצרכים, הרצונות והאהבות של הבעלים. אנחנו בונות את הסיפור בהדרגה שלב אחרי שלב ועוברות עם כל לקוח תהליך שבו מתחדד טעמו האישי ומתגבש הקונספט העיצובי של הפרויקט.

הרצון שלנו ליצור חוויות מגורים עשירות ומעניינות מביא אותנו ללמוד ולהיחשף כל הזמן למוצרים, חומרים וטכנולוגיות חדשות. אנחנו פוגשות אומנים ויצרנים חדשים, נוסעות לתערוכות בארץ ובעולם ועוקבות בספרות ובמדיות השונות אחרי כל מה שמעניין ומרגש אותנו בתחום.

את השפע הזה של רעיונות, חומרים ואפשרויות אנחנו מביאות אתנו לכל פרויקט.

אבל מעבר לכל זה אנחנו מאמינות דווקא בדברים הפשוטים שמלווים את העולם שלנו כבר שנים. סמטה ציורית, חצר פנימית או כניסה מזמינה ומסקרנת.

זה הבסיס שלנו. הפרופורציות האנושיות, החומרים הטבעיים, הסדר וההרמוניה. לזה אנחנו מוסיפות את התבלינים המיוחדים שלנו: פתרונות תכנוניים מתוחכמים ושילובים ייחודיים ואותנטיים. לשלב ישן וחדש צפוי ולא מוכר, העיקר שהתוצאה תהיה של מקום אישי, ייחודי ולא… טרנדי.

רקע ניטרלי ופריטים שיוצרים את האווירה

נורות אזהרה

איך יודעים ממה להיזהר? לפני שאתם רצים לקנות משהו שקשה להחליף תבדקו קצת מסביב. אם אתם רואים את האריח שאהבתם לחדר הרחצה בכל האולמות שמסביב אז יש פה איזה רמז לטרנד.

אם מדובר במוצר מאוד בולט ודומיננטי יש בכך טעם לפגם. אם מדובר במוצר קלאסי שמשתלב בסביבתו הסיכון מצטמצם.

כך למשל אריחים משושים או מיקס של אריחים מצוירים הם טרנד שאנחנו משתדלות להימנע ממנו לעומת אריחים במראה בטון שמציפים את החנויות אבל נראה כאילו היו איתנו תמיד.

באשר לצבעים המלצתנו היא להעז בדברים שקל לשנות בהמשך כשהאופנה משתנה או סתם כשנמאס. תמיד נעדיף להכניס צבע דומיננטי בקיר או בארונית ולא באריחים שמקובעים לקיר.

חיפוי חדר רחצה באריחים קלאסיים עם טוויסט

זמניות

פעם קנו סלון לעשרים ושלושים שנה היום הכל הרבה יותר דינמי. אנחנו חיים בעידן שבו לגטימי לשנות. מקום עבודה,בן זוג,מקום מגורים ובוודאי שתכולה וריהוט.

גם כניסתן של רשתות זולות והזמינות גם של מוצרים איכותיים בתחום הריהוט והאבזור לבית מאפשרות לקבל החלטות שיתאימו לזמן מוגבל קדימה מתוך ידיעה שבתוך כחמש עד עשר שנים הדברים ישתנו.

הגישה הזו משליכה על עולם העיצוב ומחזקת אותו. לא עוד עיצוב קלאסי ונייטרלי שלא ימאס חלילה אלא עיצוב מיוחד שמשפיע על החוויה האישית בחלל.

להעז בכחול. כשימאס נצבע מחדש או נחליף ארון….

אותנטיות

העין שלנו לא סובלת זיופים לא מוצלחים. דירה או בית צריכים להיות מקום חי ונושם ולא סטרילי. לכן חשוב להיזהר מאובר-דיזיין, לזהות את הערכים העיצוביים הרלוונטיים ולהשתמש בהם.

אין לנו את נוסחת הקסם אבל יש מילה אחת מדויקת. אותנטיות. כדאי ומומלץ להיחשף ולהיסחף עם כל השפע והיופי שיש לעולם העיצוב להציע אבל בסוף מדובר בחלל אחד שמשרת אנשים אמיתיים וכל מה שנבחר צריך להתאים לו ולהם בצורה הכי אותנטית שיש.

הגוונים טרנדיים העיצוב קליל, קלאסי ומתאים למשפחה

בהצלחה😊

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
וואטסאפ!
Halel VOD הלל
חתימה-מרובע-ברשת
שלח מייל
phone
חיוג מהיר
whatsapp
שלח וואטס אפ