התוצאות היפות והמרשימות ביותר אליהן הגענו, היו בתים שבעליהם לקחו חלק אמיתי ומשמעותי בתהליך היצירתי של עיצובם, תוך שהם משתפים אותנו בהשראות, חומרים האהובים עליהם, צורך ייחודי או פריט מאוסף מעניין. שרותי יעוץ בעיצוב מאפשרים ללקוח להוביל את תהליך העיצוב תוך קבלת הנחיות, דגשים והמלצות מאיתנו כל זאת במסגרת פגישת יעוץ ממוקדת או במספר פגישות לאורך התהליך.

מהו יעוץ בעיצוב?

יעוץ לעיצוב יכול להינתן כתהליך הכולל מספר פגישות או באופן ממוקד, בפגישה חד פעמית. הצרכים הנענים במסגרת ייעוץ לעיצוב מגוונים, החל מארגון מחדש ושינוי כולל של בית קיים, וכלה בתכנון ממוקד לחדר יחיד. בחלק מהמקרים, הייעוץ לעיצוב נוגע לבית שהמזמין כבר מתגורר בו שנים ארוכות ומעוניין לחדשו, ובמצבים אחרים מדובר בהתייעצות הנוגעת לשיפוץ, בנייה חדשה או עבודה עם תכניות אדריכליות קיימות.

ניתן להתייעץ איתנו במגוון נושאים הרלוונטיים לעיצוב הפנים מתכנון של החלל ועד בחירת תאורה, פריטי נגרות ובחירת חומרי גמר לבית,ריצופים וחיפויים.

פגישת יעוץ אחת יכולה לסייע לכם בבחירת הפתרונות הנכונים ובקבלת החלטות נכונות עבור החלל.

יש לנו יכולת וניסיון רב בתחום, המאפשרים לנו להעניק בפגישה אחת פתרונות יצירתיים ומפתיעים בצורה מקצועית, נכונה וממוקדת.

לקוחות ממליצים

כמה שנים התלבטנו אם לקנות או לבנות בית. לא חשבנו שיהיה לנו את הפנאי והקשב לתהליך. בודאי לא תכננו לקחת מעצבת עד שראינו בית שעיצבו שירה והדס, הסתכלנו אחת על השני ומיד הבנו בעיניים שאין שאלה בכלל. התאהבנו מיד !

מאז התהליך היה מדהים והבית עוד יותר. הגישה, החברות, המקצועיות, הניסיון והכשרון של שירה הוא בלתי ניתן לתיאור במילים. המפגש הגורלי (ממש! לא סיסמא) הביא לבית כמו שרק חלמנו…

איילת וגיא

על שירה והדס שמענו מחברים טובים שעברו לבית חדש ועיצבו הכל בעזרתן של 2 המעצבות המוכשרות.
מאוד אהבנו את סגנון העיצוב והחלטנו שברגע שנמצא סוף סוף את בית החלומות שלנו שירה והדס יעצבו לנו אותו.
וכך היה : קראנו להן שיביעו דעתן על בית שמצא חן בעינינו ורצינו חוות דעת בנוגע לעלות השיפוץ. בזכות הייעוץ המקצועי שלהן החלטנו לא לרכוש את הבית ועד היום אנו מודים להן על כך.

כשמצאנו בית נוסף התחלנו במלאכה הוא היה בית בן שנה דו משפחתי שמעוצב בסגנון הייטקי ומאוד קר לטעמינו.
החלטנו "לחמם" את הבית עם שטיחים פרקטים תאורה וריהוט חם…
שיתוף הפעולה היה מושלם..

כל עבודות הנגרות היו מדוייקות..הן קלעו בול לטעמינו וגם כשהוצעו רעיונות שפחות התחברנו הכל נעשה בעדינות ובהבנה ובאמת נעשה כל על מנת שנרגיש נוח ונעים בתהליך.
ממליצים בחום, מדובר קודם כל בנשים מדהימות וסופר מקצועיות.

מיכל וטל משוהם

שמי איריס, רופאת נשים בחדר לידה בסורוקה , ויחד עם אסי בעלי (מהנדס אלקטרוניקה) וחמשת ילדינו החלנו בבניית ביתנו בירוחם. כבר שהתחלנו בתכנון הבית, היה לי ברור שעיצוב הפנים יהיה חלק בלתי נפרד מהיום הראשון לתוכניות. מבט אחד באתר של הלל עיצובים והבנתי שני דברים חשובים. א. התאהבתי בכל מה שראיתי. ב. בשל המרחק מירוחם הבנתי שכדי שנוכל לעבוד , הדרך הטובה ביותר תהיה ביעוץ מלווה ועיצוב פנים בנוסף לאדריכלית שכבר היתה לנו.

הגענו לפגישת היעוץ הראשונה עם תכניות די גולמיות. ראשית נפעמנו מהסינירגיזם בין הדס לשירה , פשוט מעצימות זו את זו. בפגישה אחת קצרה והזזה של שניים וחצי קירות קיבלנו פתרון יצירתי שפתח לנו חללים חדשים, ספריה עם פינת עבודה ומרפסת נוף משגעת. יצאנו מוקסמים.

בפגישות הבאות תכננו כל פעם נושא אחר-מטבח, חשמל, חלונות .היצירתיות השופעת, הקונקרטיות במובן הטוב- אין יותר מידי פטפוטים, עבודה נטו, והמקצועיות האינסופית ליוו אותנו לאורך כל הדרך. בשתי הפגישות האחרונות יצאנו לבחירות יחד עם הדס. כדי להפוך את הימים האלו לחופשה אמיתית היינו משתכנים לילה קודם במלון קטן בת"א, קורעים את העיר הגדולה, ובבקר נפגשים עמה. ביום עבודה אחד בחרנו את כל הסניטציה והחיפויים בשלשה מקומות שונים, ובפעם השנייה-את כל הריהוט וגופי התאורה. מבחינתנו- שני אנשים עובדים ועמוסים מדובר בחסכון זמן שלא יתואר. כל התלבטות שעלתה במהלך הדרך ,התייעצנו -והתשובה ההחלטית והמהירה תמיד היתה לרוב ההחלטה הסופית שלנו.

ופה גם המקום לציין את ההרמוניה בעבודה המשותפת עם האדריכלית שוש אלון. בכלל לא ברור מאליו שאנשים יוצרים שאינם מכירים זה את זה יקבלו בכזו שיתוף פעולה את המיזוג שיצרנו- (לציין שהן לא הכירו קודם )
הבית ההרמוני שנוצר הוא כל כך יפה שהוא הפך אתר עליה לרגל לזוגות שבונים. אנחנו מרגישים שאנחנו גרים בצימר או מלון בוטיק .רק קצת מתגעגעים לתרוץ שהיה לגניבת חופשה בכרך הגדול…
ממליצים בחום .כל מי שרוצה לשמוע קצת יותר על "יעוץ בשלט רחוק" נשמח לדבר עמו אישית.

משפחת שוהם מירוחם