אנו מספקות שרותי ייעוץ ייחודים המותאמים אישית לכל לקוח בהתאם לצרכיו ובכל שלב של תהליך התכנון האדריכלי בו הוא נמצא. פגישת יעוץ היא פגישה בת שעה וחצי הנערכת במשרד ומטרתה קבלת פתרונות והמלצות עבור אחד מהנושאים הבאים:
נכס לפני רכישה, יעוץ בעיצוב פנים על בסיס תכניות אדריכלות ראשוניות שנעשו, יעוץ בנוגע לשיפוץ של נכס,יעוץ בבחירת חומרים, יעוץ בבחירת פריטי ריהוט ותאורה.
מניסיוננו, לפגישת יעוץ אחת השפעה עצומה על התוצאה.

מהו יעוץ אדריכלי ומהם השירותים הכלולים בו?

פגישת יעוץ אדריכלי היא פגישה בת שעה וחצי הנערכת במשרד ומותאמת אישית לצורך של הלקוח.

הפגישה מאפשרת לכל לקוח להינות משרותי התכנון והעיצוב שלנו בכל שלב של התהליך.

חשוב לנו לקבל מראש רקע ונתונים לגבי הפרויקט. בראשית הפגישה הלקוח מציג את הפרויקט ואת הבעיות והרצונות ובמהלכה אנו מציעות פתרונות תכנוניים ועיצוביים עבור החלל. הפגישה רלוונטית למגוון נושאים כגון:

נכס לפני רכישה, יעוץ בעיצוב פנים על בסיס תכניות אדריכלות ראשוניות שנעשו, יעוץ בנוגע לשיפוץ של נכס,יעוץ בבחירת חומרים, יעוץ בבחירת פריטי ריהוט ותאורה.

יש לנו יכולת וניסיון רב בתחום המאפשרים לנו להעניק פתרונות יצירתיים ומפתיעים בצורה מקצועית ונכונה.

פגישת יעוץ אחת יכולה לסייע לכם בבחירת הפתרונות הנכונים ובקבלת החלטות. ניתן גם לתאם מספר פגישות יעוץ לפרויקט לפי הנושאים הרלוונטיים ובהתאמה להתקדמות הפרויקט.

לקוחות ממליצים

ההיכרות שלנו עם שירה והדס התחילה כמעט במקרה.

שיחת טלפון אחת ובקשה להתייעץ בנוגע לשני בתים שהתלבטנו ביניהם לקראת רכישה.

מפה הכול היסטוריה.

המפגש עמן הוליד החלטה לרכוש את אחד הבתים ותהליך של שיפוץ שארך כחצי שנה.

העבודה אתן מראשיתה היתה מפרה, מהנה ומרגשת.

ההליך התכנוני שירד לפרטים ונתן מושג מוחשי לגבי העתיד לקרות ועבודת השיפוץ האינטנסיבית שהיתה מהנה כל כך ומאתגרת בו בעת.

כל שאלה או בעיה נענו תמיד בחפץ לב וברצון לעזור ולמצוא פתרון, ושילוב הכוחות שלנו הוביל לתוצאה האופטימלית.

כיום, אנו שמחים ואסירי תודה על הבחירה בהלל אדריכלים, על מקצועיות חסרת פשרות, על יחס חם ואדיב וכמובן, איך לא, על הבית המקסים שהן היו שותפות מרכזיות ביצירתו.

אוהבים וממליצים בחום

משפחת שמעון, הוד השרון.

21 אוקטובר 2017

שלום רב,

לפני כחודשיים נכנסנו לביתנו החדש באשקלון לאחר כשנה של תכנון ושנה נוספת של בנייה.

התכנון נעשה ע"י משרד אדריכלים ובנוסף לכך העסקנו את שירה והדס כמעצבות.

חשוב לציין כי הרעיון המרכזי בתכנון הבית נבע מבתים אחרים שראינו בתכנון של משרד הלל, התחברנו אל הקונספט ולכן בחרנו בהן לעיצוב הבית למרות המרחק והצורך להעסיק משרד אדריכלים מקומי (מצויין) ועיצוב בנוסף לכך.

מתכונת ההעסקה לא הייתה פשוטה. שירה והדס תמכו בנו מרחוק על סמך התוכניות כמעט ללא ביקורים במקום תוך קביעת פגישות במשרדם או ב"שטח" כלומר ביקורים אצל ספקים שונים.

התוצאה הייתה מצויינת וניתן לבחון אותה בתמונות הנמצאות בידי המשרד.

העבודה בין משרד הלל למשרד האדריכלים הייתה טובה ביותר ובוצעה בקשר ישיר מיילי או טלפוני ובלי צורך מיותר בתווך שלנו. גם הקשר עם המפקח, שריכז שאלות או בעיות שהעלו הקבלנים השונים בשטח ולעיתים בחר, לקיצור ההליכים, להיות בקשר ישיר עם המעצבות ולעיתים דרכנו, עבד מצוין וקיבלנו בזמן סביר תשובות ובמידת הצורך עדכונים תכנוניים.

העיצוב והעצות התכנוניות שקיבלנו לאורך הדרך שיפרו את התוצאות לבלי הכר.

כמו כן סייעו לנו שירה והדס בבחירת ספקים ומוצרים. בתחילה חששנו מכך שהספקים יהיו יקרים במחירי "איזור המרכז" אך לשמחתנו לא כך היה וחלק מהספקים שבחרנו היו ממומלצי המשרד. למען הסר ספק כולם היו איכותיים, איכפתניקים ונותני שירות מצויינים, כדאי לסמוך על משרד הלל בבחירת הספקים, מה גם שהתכנונים, השאלות והשינויים עוברים אח"כ בצורה קלה כי יש להם שפה משותפת.

בחירת המוצרים בסיועה של שירה חסכה לנו לא שעות רבות אלא ימים רבים של שיטוטים.

שירה שלחה אותנו אל ספקים שלה ובאה איתנו אל ספקים שאנחנו בחרנו, תוך הדרכה נבונה איך לבחון מראש את המוצרים ולבוא איתה מוכנים ליום הבחירה המכריע כך שאנו מוכנים והזמן המשותף הנדרש הוא קצר ויעיל. סיורים/מפגשים אילו היו יעילים ביותר מיקדו אותנו ועזרו לנו לבחור בסוף מוצר מתוך 3 אלטרנטיבות ולא מתוך 300, וכל מי שהלך לבחור ריצוף או סניטציה יודע על מה אני מדבר.

המרחק והיעדר ביקורים במקום מחייב את הלקוח (אותנו), להיות ממוקדים בעת קבלת השירות מהלל ולהגדיר מראש את תכנון העבודה, לוחות זמנים והתעריפים המוסכמים לעבודה משותפת.

שירה והדס בנו לנו את המתכונת, נצמדנו אליה, וקיבלנו את כל המפגשים עליהם סכמנו ואף יותר מכך וחשוב להדגיש שלמרות שההתקשרות הייתה במונחים של שעות ומפגשים שירה והדס לא מסתכלות על השעון ואם צריך יותר נשארות יותר.

לסיכום, העיצוב היה מצויין, ממש לטעמנו, גמישות מקסימאלית ונכונות לשנות ולהתאים את הדברים לצרכים המשתנים, עצות מצויינות לאורך הדרך, קשר טוב מאד טלפוני ככל שנדרש, יצירת קשר עם ספקים מצויינים, בחירת מוצרים בצורה ידידותית ותוך התגמשות והיענות לדרישות שלנו בקיצור המלצה מכל הלב על המשרד.

לואיזה ועמית, אשקלון.

במהלך תכנון ביתינו החדש הגענו למספר פגישות ייעוץ עם שירה והדס, הפגישה הראשונה נערכה עוד בשלב התכנון המוקדם, כאשר הרגשנו במבוי סתום בתכנון נקודות מסויימות בבית, במהלך הפגישה חשבנו יחד על אפשריות יצירתיות שלא עלו לפני כן, כולל דוגמאות של תמונות בתים להמחשה.

כך המשכנו בפגישות נוספות, כשבכל פגישה הגענו עם שאלות והתלבטויות הרלוונטיות לאותו שלב בבניה, תמיד קיבלנו מענה מקצועי ובאוירה נעימה ויוצאנו מהפגישות מלאי השראה ורעיונות לגבי תכנון הבית.
גם כיום כאשר תהליך הבנייה הסתיים ותהליך העיצוב עוד בעיצומו אנחנו נעזרים בקווים מנחים ורעיונות שקיבלנו במהלך פגישות הייעוץ.

העבודה עם שירה והדס היתה אחת החויות הנעימות בתהליך הלא פשוט של תכנון ובניית בית, בתהליך שאינו מוכר לנו ורווי דעות ואין סוף אפשרויות היה לנו חשוב לשמוע דעה מקצועית שתמקד ותנחה לגבי תחומים שרלוונטים לנו.וכך היה! אנחנו מאוד אוהבים את ביתנו החדש ובהחלט חלק נכבד מכך בזכות שירה והדס. ועל כך מודים להן מאוד!

מרינה ואלכס גולדברג

עת ניגשנו לתהליך תכנון ביתנו, היה לנו ברור שנרצה, מעבר לאדריכלית שלנו, עוד עין מקצועית שתתמקד בעיצוב הפנים של הבית.

לשירה והדס הגענו במקרה דרך שיטוט באינטרנט וקריאת כתבות בתחום ומיד היה לנו ברור שאנו מאוד מתחברים לסגנון העיצובי הביתי והחם.

בהמשך אף קיבלנו עליהן המלצות חמות מחברים איתן הם עבדו.
בפגישת ההיכרות הראשונה המליצו שירה והדס ביושר ובכנות כי נלך על מתכונת של פגישות ייעוץ על פי הצורך, ההתקדמות והתחושה כך נוכל להיות יעילים וגם לשלוט טוב יותר על התקציב.

כיום, כשנה וחצי לאחר שנכנסנו לביתנו, ברור לנו כי ההחלטה לעבוד עם שירה והדס היתה מהטובות שקיבלנו בתהליך הארוך והמסובך של בניית הבית.
לא רק שטביעת האצבע העיצובית והייחודית שלהן ניכרת היטב בביתנו אלא שמהר מאוד נבנה עמן אמון עמוק שהוביל להתייעצויות בתחומים ובמגוון סוגיות אדריכליות ועיצוביות כאחד.
מעבר למקצועיות הבולטת, היכולת לרדת לפרטים, ההפרדה בין עיקר וטפל והיכולת לחבר בין תפיסה עיצובית לצרכים פרקטיים ומשפחתיים, חשנו תמיד בנוח לפנות לכל אחת מהן בשאלות ובהתלבטויות ותמיד נענינו ברצינות ובנעימות רבה.

לא רק שפגישות הייעוץ עמן היו מקיפות ומועילות אלא שהן השכילו להעביר תחושה של זמינות שאפשרה קשר שוטף – טלפוני, דואלי וווטסאפי שאיפשר את קידומו השוטף של הבית.
שירה עצמה התלוותה אלינו ליום בחירות מרוכז של חומרים לבית (ריצוף, סניטריה וכו') עובדה אשר הוכיחה את עצמה בצורה נפלאה – זאת לאחר הכנה מסודרת שביצענו בהנחייתן, מיקוד לסוגים שאהבנו וכמובן הכנת כתבי כמויות והמשך ליווי התהליך מול הספקים עד לסיומו.

בפועל, ביום אחד מרוכז ואינטנסיבי הצלחנו לסיים את מרבית הבחירות הנדרשות.
לאורך כל התהליך חשנו כי שירה והדס מקיימות עמנו דו שיח פתוח ומעמיק שאיפשר את שילוב הצרכים, הרצונות והחלומות שלנו עם התפיסה והחזון העיצוביים הייחודיים שלהן.
לסיכום, מעבר לתרומתן המשמעותית לתכנון הבית ולמראהו, נהנינו מאוד אף מהחוויה הנעימה של העבודה המשותפת עם שירה, הדס וכלל צוות הלל אדריכלות.
תודה על המקצועיות והאכפתיות.
בהערכה רבה,

חני מנחושה