בתים מעוצבים הם בתים יפים

הלל אדריכלות ועיצוב פנים הינו משרד בוטיק העוסק בעבודות תכנון אדריכלי ועיצוב פנים תוך התמקדות בתחום המגורים הפרטיים. הבחירה בתחום זה נובעת מתוך הכרה בחשיבות העצומה של הבית עבור דייריו, וההשפעה העצומה והחיובית של בתים יפים על האנשים שגרים בהם. בתים מעוצבים ויפים הם בתים שנעים לבלות בהם: לבשל, לארח, לנוח, להתנתק - וכמובן, להרגיש בבית.
בתים מעוצבים הם לא בהכרח בתים יפים. עיצוב מוגזם עלול לעשות פעולה הפוכה ולהעמיס אינפורמציה ויזואלית על המתבונן. עיצוב אופנתי ודומיננטי עלול להימאס במהירות. עיצוב קלאסי, תוך שימוש בפרופורציות נעימות וגוונים סולידיים תורם ליצירת אוירה נעימה בחלל. יש בהחלט מקום לצבעוניות ואמירה אישית אבל במידה, כתוספת שמחיה ומשלימה את התמונה.

כאשר בית מעוצב בסגנון אחיד, קוהרנטי ויש קשר בין החללים השונים, נוצרת בבית אוירה מסוימת וככל שהבית יהיה מגובש יותר סגנונית, היא תיהיה יותר אותנטית.
כדי להגדיר את הסגנון האישי מומלץ להיחשף לתמונות של בתים מעוצבים במגזינים, באתרים ובספרי עיצוב. כדאי לפקוח את העיניים ולחפש בתים יפים בסביבה, לבחון את החומרים הקיימים. ככל שטעמם האישי של הלקוחות יהיה מגובש יותר כך קל יותר לנו כמתכננות להתקדם בתהליך התכנון והעיצוב. בכל זאת, לעתים קרובות, הגילוי הזה של הסגנון האישי נחשף לאט לאט רק במהלך הפרויקט ומבשיל לקראת סופו. ההצלחה היא לגלות את זה במוקדם או במאוחר ולהצליח לייצר עבור הלקוח את בית החלומות שלו.

בתים יפים הם לא בהכרח בתים עתירי תקציב. בעזרת תכנון נכון של החלל ובחירה מושכלת של החומרים, תוך שימת דגש תקציבי על הנושאים המשמעותיים והמשפיעים ביותר על התוצאה הסופית ניתן להגיע לבית יפה גם בלי לבחור את החומרים היקרים ביותר עבורו. במהלך השנים צברנו ידע רב וקשרי עבודה עם ספקים בכל תחומי הבינוי והגמרים. הידע הזה מאפשר ללקוחות המשרד שלנו להגיע לתוצאה הטובה ביותר תמורת השקעתם. בתפישה שלנו גם כאשר הבית נבנה או משופץ עבור דייריו וצרכיהם, ההסתכלות צריכה תמיד להיות לטווח ארוך. ההשלכה של זה היא תכנון גמיש שיכול להשתנות בקלות בעתיד בהתאם לצרכים המשתנים. נושא נוסף הואהשבחת הנכס בצורה כזו שההשקעה תחזיר את עצמה בעתיד במידת הצורך.

בתים מעוצבים בתים יפים בית מעוצב